New Music Friday – 17.10.2017

Mamy piątek, a to doskonały czas, abyście poznali najnowsze hity, które dla Was przygotowaliśmy! Mamy nadzieję, że te trzy kawałki dadzą Wam same pozytywne, muzyczne doznania.

Arcade Fire
Everything Now

To kompozycja indierockowa znajdująca się na krążku o tym samym tytule, wydana przez kanadyjski zespół – Arcade Fire. Piąty krążek grupy zyskał w Polsce ogromną popularność, a utwory pochodzące z tego albumu docierały na pierwsze miejsca sprzedaży w serwisie iTunes. Ta wyśmienita uczta dla fanów indie rocku na pewno zagości na liście A!

Gromee feat. Lukas Meijer
Without You

Krakowski DJ kolejny raz zaskakuje nas mocnymi, klubowymi bitami! Tym razem klubowe rytmy idealnie zgrywają się z rockową sielanką! Do śpiewu, Gromee zaprosił szwedzkiego wokalistę – Lukasa Meijera. My uważamy, że ten utwór jest świetny, a wy?

Beck
Up All Night

Wiemy, że młodzież często zagłębia się w rockowych kawałkach. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy, dodajemy do playlisty singla amerykańskiego muzyka rockowego – Becka Hansena. Utwór z pewnością podbije serca miłośników rockowych rytmów.

Natalia Nykiel
Kokosanki

Natalia Nykiel zaskakuje nas swoim nowym singlem z jej drugiego albumu – Discordia. Nikt chyba się nie spodziewał, że Natalia Nykiel może stać się jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. A tu proszę. Mieliście „Spokój”, teraz macie „Kokosanki” 🙂

Nowych utworów szukaj w OMG Radiu Bydgoszcz co piątek po 18:00. Gramy nowo i tanecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *