Premiera: Jax Jones & Years & Years – Play

Nowy taneczny utwór od Jax Jonesa, który połączył siły z Years & Years w utworze „Play”! Premiera już dziś po 18:00 w OMG Radio! Już dziś premiera nowego singla Jax Jonesa i Years & Years.

Nowy taneczny utwór od Jax Jonesa, który połączył siły z Years & Years w utworze „Play”! Premiera już dziś po 18:00 w OMG Radio!

Już dziś premiera nowego singla Jax Jonesa i Years & Years. Artyści połączyli siły w utworze Play. Ten energiczny utwór już wkrótce będzie rozgrzewać Was na klubowych parkietach, a teraz ociepli dzień słuchaczom OMG Radio!

Jax Jones to DJ z Wielkiej Brytanii, który współpracował już między innymi z Demi Lovato, Stefflon Don oraz Iną Wroldsen. Jego utwory posiadają oryginalne okładki, będące odwzorowaniem pudełek różnych produktów, jak płatki śniadaniowe lub paczki żelków. 12 października tego roku wydał EP-kę o nazwie „Snacks”, która zawiera największe hity wykonawcy.

Years & Years to brytyjski zespół, który w tym roku wydał drugi swój album „Palo Santo”. Album oraz single go promujące są utrzymane w koncepcji pozbawionego płci społeczeństwa zamieszkałego przez androidy, które jest znane jako Palo Santo i zostało pokazane po raz pierwszy w teledysku do „Sanctify”. Zespół wystąpi 1 lutego 2019 r. w warszawskim Torwarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *